Kartki - kategorie
Kartki - dodatki
Najlepsze kartki
Wyszukiwarka
StatystykiRegulamin
 1. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

 2. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba pełnoletnia, lub osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów

 3. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za szkody i/lub straty powstałe wskutek korzystania lub braku możliwości korzystania z niniejszego serwisu, a także za treści wysłanych wiadomości.

 4. Wysyłanie i odbieranie kartek jest bezpłatne i jest możliwe bez rejestracji.

 5. Zabrania się wysyłania kartek niezgodnych z prawem, dobrym smakiem i ogólnymi zasadami współżycia społecznego, obraźliwych, nakłaniających do przemocy i nienawiści.

 6. Rejestracja rozszerza możliwości serwisu o opcje niedostępne dla użytkowników niezalogowanych. W czasie rejestracji użytkownik podaje m.in. swoje imię, nazwisko, wiek i adres e-mail. Dane podane przy rejestracji są tylko o wyłącznie do użytku administratora strony i nie mogą być udostępniane osobą trzecim.

 7. Zarejestrowany Użytkownik może usunąć swoje konto z serwisu. Może to zrobić korzystając z panelu swojego konta, lub zwrócić się z prośbą do administratora o usunięcie swojego konta..

 8. Wysyłając kartki za pomocą serwisu, użytkownik nie korzystający z własnego konta oraz użytkownik korzystający z własnego konta oświadcza, że: akceptuje Regulamin, wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych, oświadcza, że osoba do której wysyła kartkę wyraziła na to zgodę oraz że ponosi odpowiedzialność za treść wysyłanej kartki.

 9. Administrator może usunąć kartki użytkowników serwisu bez podania przyczyny.

 10. Administrator ma prawo usunąć konto osób łamiących regulamin serwisu.

 11. Zakładając konto użytkownik zgadza się na otrzymywanie informacji drogą e-mail na temat działalnosci serwisu.

 12. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba pełnoletnia, lub osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów

 13. Użytkownik dodając kartki do serwisu oświadcza, że posiada prawa autorskie w stosunku do dodawanej grafiki.

 14. Administrator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, bez konieczności powiadamiania użytkowników.

FAQ  Kontakt   Regulamin   Polityka prywatności
Zabrania się kopiowania i wykorzystywania kartek poza serwisem
.:: Copyright 2002-2018 WMsoft All Rights Reserved. Powered Ek@rtka STD ::.