• Hasło:
Dzisiaj jest 175 dzień roku, do końca pozostało 191 dni
Imieniny: Wandy, Zenona

Pomóż 3-latkowi pokonać nowotwór!
Kategorie kartek
Najlepsze kartki
Regulamin
 1. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

 2. Użytkownikiem serwisu może być każda osoba pełnoletnia, lub osoba niepełnoletnia za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów

 3. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za szkody i/lub straty powstałe wskutek korzystania lub braku możliwości korzystania z niniejszego serwisu, a także za treści wysłanych wiadomości. Serwis nie gwarantuje dostarczenia kartek do adresatów ani ich odczytania (jest to fakt na który serwis nie ma wpływu).

 4. Zabrania się wysyłania kartek niezgodnych z prawem, dobrym smakiem i ogólnymi zasadami współżycia społecznego, obraźliwych, nakłaniających do przemocy i nienawiści, zawierających wulgaryzmy itp.

 5. Wysyłanie i odbieranie kartek jest bezpłatne i jest możliwe bez rejestracji w serwisie.

 6. Rejestracja rozszerza możliwości serwisu o opcje niedostępne dla użytkowników niezalogowanych. W czasie rejestracji użytkownik podaje: swoje imię, płeć, rok urodzenia i adres e-mail. Dane podane przy rejestracji są tylko i wyłącznie do użytku administratora strony i nie mogą być udostępniane osobom trzecim. Zakładając konto w serwisie użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od serwisu, związanych z działalnością serwisu oraz okazjonalnych życzeń świątecznych.

 7. Zarejestrowany Użytkownik może usunąć swoje konto z serwisu (jest to czynność nieodwracalna). Może to zrobić korzystając z panelu swojego konta, lub zwrócić się z prośbą do administratora o usunięcie swojego konta. Użytkownik serwisu w każdej chwili może zmienić swoje dane.

 8. Wysyłając kartki za pomocą serwisu, użytkownik nie korzystający z własnego konta oraz użytkownik korzystający z własnego konta oświadcza, że: akceptuje Regulamin, wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych, oświadcza, że osoba do której wysyła kartkę wyraziła na to zgodę oraz że ponosi odpowiedzialność za treść wysyłanej kartki.

 9. Administrator może usunąć konto w całości lub poszczególne kartki użytkowników serwisu bez podania przyczyny.

 10. Administrator ma prawo usunąć konto osób łamiących regulamin serwisu.

 11. Użytkownik dodając kartki do serwisu oświadcza, że posiada prawa autorskie w stosunku do dodawanej grafiki.

 12. Istnieje możliwość zablokowania swojego adresu email przed otrzymywaniem kartek z serwisu. W tym celu należy zwrócić się z taką prośbą do Administratora strony wysyłając wiadomość pod adres administrator@e-kartki.net.pl z adresu, który chcemy zablokować.

 13. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu, poprzez jego publikację na tej stronie internetowej. W przypadku jeśli Użytkownik nie akceptuje postanowień nowego regulaminu powinien zakończyć korzystanie z serwisu oraz jeśli posiada konto w serwisie usunąć je lub zwrócić się do Administratora o jego usunięcie.

 14. Niniejszy regulamin opublikowano 13.05.2018.

 15. Administrator serwisu "e-kartki.net.pl"

FAQ -   Regulamin - Polityka Prywatności i Cookies
.:: Copyright © 2004-2024 WMsoft.pl All Rights Reserved ::.
Powered by Ek@rtka MAXX