• Hasło:
Dzisiaj jest 175 dzień roku, do końca pozostało 191 dni
Imieniny: Wandy, Zenona

Pomóż 3-latkowi pokonać nowotwór!
Kategorie kartek
Najlepsze kartki
Blog serwisu e-kartki.net.pl

26.02.2024 Pisanki - opis wielkanocnej tradycji

Malowanie pisanek wielkanocnych jest jednym z najstarszych i najbardziej tradycyjnych zwyczajów związanych z obchodami Wielkanocy. Początki tego zwyczaju sięgają starożytności, kiedy to jaja... czytaj więcej.

16.11.2023 Historia kartki świątecznej - ciekawostki

Historia powstania kartki świątecznej jest historią trzech ludzi. Każdy z nich na swój sposób wynalazł lub wykorzystał pomysł składania życzeń bożonarodzeniowych przy pomocy karty z nadrukiem i dopisanymi życzeniami. W roku 1841 Szkot Charles Drummond... czytaj więcej.

15.11.2023 Święty Mikołaj istniał naprawdę!

Święty Mikołaj istniał naprawdę! Urodził się w Grecji. Był biskupem Myry w IV wieku naszej ery w Azji Mniejszej. Słynął z dobroci i szczodrości. Zajmował się nie tylko duchowymi potrzebami swoich podopiecznych, ale dbał także o ich potrzeby materialne... czytaj więcej.

14.11.2023 Wielkanocne zwyczaje

Święty Wielki Post i Wielkanoc to święta silnie zakorzenione w polskiej tradycji. Wielkanocne zwyczaje i symbolika znane są każdemu z nas, nie każdy jednak wie skąd się wywodzą i co oznaczają. Okres wielkanocny rozpoczyna trwający 40 dni Wielki Post... czytaj więcej.


FAQ -   Regulamin - Polityka Prywatności i Cookies
.:: Copyright © 2004-2024 WMsoft.pl All Rights Reserved ::.
Powered by Ek@rtka MAXX